Įrengimas

Kokybiškos natūralios medžiagos.

Patikrintas laiko stabilumas ir ilgaamžiškumas.

Mūsų pagrindinė užduotis projektuojant pastatus ir parenkant
medžiagas - pagerinti gyventojų gyvenimo kokybę. Naudojamos
medžiagos nekenkia žmonių sveikatai bei yra vertinamos dėl jų
izoliacinių savybių, vartojimo patogumo ir natūralaus grožio.

 

Mediniai langai

Mediena turi vienas iš geriausių šiluminių savybių iš visų statybos srityje naudojamų natūralių medžiagų. Naudojant šiuolaikines technologijas pagaminti mediniai langai žymiai sumažins šildymo išlaidas.

Kitos langų gamybos medžiagos kenčia nuo didesnių temperatūros pokyčių, o tai mažina apsaugą nuo triukšmo ir šiluminę varžą. Kadangi medis gali "kvėpuoti", tai padeda palaikyti oro drėgmės balansą patalpose, suteikia būstui jaukumo. Medis nekaupia elektrostatinio krūvio, netraukia dulkių. Mediniai langai neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose, taip pat neleidžia kondensuotis vandeniui.

 

 

 

Klinkerio plytelės fasadui

Klinkerio plytelės - puiki namo fasado apdaila. Tai natūralus, atsparus šalčiui, rūgštims, drėgmei, ypatingai aukštos kokybės produktas. Fasadinės klinkerinės plytelės pasižymi ne tik tvirta struktūra, bet ir nepralenkiama spalvų įvairove. Klinkeris natūraliai įgauna įvairias spalvas, priklausomai nuo kaitinimo temperatūros skirtumo, sumaišyto molio rūšių ir degimo laiko. Fasadinių klinkerinių plytelių vandens įgeriamumas tik 2-6 % , todėl jos išsaugo savo tvirtumą ir spalvą per šimtmečius.

Naudojant šią patikrintą ir tiksliai suderintą sistemą, mes sumažiname šilumos nuostolius iki 60%. Sistema užkerta kelią drėgmei, kondensato kaupimuisi ir miltligei, neleidžia susidaryti šalčio tiltui per šonines pastato sienas.

 

 

Geoterminis šildymas

Geoterminio šildymo sistema iš natūralių šaltinių – žemės, oro, vandens - ima susikaupusią saulės šilumą ir panaudoja ją namo šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui. Taip gaunami net trys ketvirtadaliai nemokamos energijos iš gamtos, kas ženkliai sumažina išlaidas šildymui.

Šiuo metu šildymas naudojant žemės šilumą yra pats pigiausias, jis lenkia dujas, skystą kurą, elektrą, malkas. Kaip didelį sistemos privalumą reikėtų paminėti jos ilgaamžiškumą. Ši sistema su šilumos siurbliu yra viena pažangiausių šildymo sistemų. Kiti privalumai: nėra jokio kvapo, CO2 išsiskyrimo, gaisro pavojaus.

 

 

Keraminių čerpių stogas

Namo stogas yra viena iš pagrindinių pastato sudėtinių dalių. Tai - namo vizitinė kortelė. Keraminės čerpės - tai ekologiškai švarus, mažinantis radiacijos poveikį produktas. Gerai įrengta keraminių čerpių danga sensta garbingai, kaip senas vynas, laikui bėgant ji tiktai gražėja, suteikdama namui išskirtinį žavesį.

Čerpių danga "alsuoja", todėl per ją lengvai pasišalina garai. Čerpių danga yra "tyli": nei stiprus vėjas, nei lietus, nei kruša jums netrukdys naktį ramiai miegoti. Keraminės čerpės nerūdija bei yra nedegi ir atspari ugniai

 

Keraminių blokelių sienos

Keraminiai blokeliai pasižymi dideliu stipriu ir puikiomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Be šių savybių, keraminiai blokeliai yra nedegūs ir ekologiški.

Per karščius sienos išlaiko namuose malonią vėsą, o staigiai nukritus lauko temperatūrai, ilgą laiką išlaiko patalpose šilumą. Dėl savo struktūros blokeliai yra natūralūs drėgmės reguliatoriai ir išskiria patalpose susikaupusią drėgmę į išorę, todėl name, pastatytame iš keraminių blokelių, vyraus sveikas ir malonus mikroklimatas.